فرماندار شهرستان ملارد بهمراه معاونین، بخشدار مرکزی ، شهردار و روسای ادارات این شهرستان با حضور در مسجد حضرت رسول اکرم (ص) روستای صالح آباد ، ضمن دیدار و گفتگو با مردم روستاهای بخش مرکزی از نزدیک با مسائل ، مشکلات و خواسته های آنان شنیدند .

دیدار مردمی روستای صالح آباد

فرماندار شهرستان ملارد بهمراه معاونین، بخشدار مرکزی ، شهردار و روسای ادارات این شهرستان با حضور در مسجد حضرت رسول اکرم (ص) روستای صالح آباد ، ضمن دیدار و گفتگو با مردم روستاهای بخش مرکزی از نزدیک با مسائل ، مشکلات و خواسته های آنان شنیدند .

در ابتدای این نشست صمیمی گزارشی از اقدامات عمرانی و خدماتی صورت گرفته در طی سال گذشته در این روستا توسط بخشدار مرکزی ارائه گردید .

سپس کمبودها ، درخواست ها و مشکلات موجود (از جمله طولانی شدن زمان بازنگری و ابلاغ طرحهای هادی )توسط اهالی و روسای شوراهای این روستاها مطرح گردید.

  

در ادامه مهندس شهبازی در راستای خدمات ارایه شده بنیاد مسکن به مردم روستاهای مهرچین، مهرآذین ، ویلادشت ، قشلاق ملارد و صالح آباد در زمینه : (( آخرین وضعیت بازنگری طرح هادی و علل طولانی شدن فرایند بازنگری طرحها ، صدور اسناد مالکیت ، اعطای تسهیلات بهسازی و نظارت بر ساخت و ساز واحد‌های مسکونی)) توضیحاتی را ارایه نموده ، نسبت به تکمیل نواقص پرونده‌های عودتی درخواست سند به شورای روستاها تاکید و در زمینه اعطای تسهیلات طرح ویژه با بسته های تشویقی اعلام آمادگی نمودند.