OK
بنیاد مسکن تهران

جلسه بررسی روند پرداخت تسهیلات به سیل زدگان در محل فرمانداری دشت آزادگان

با حضور مهندس صالحی مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران و مسئولین ستاد هماهنگی بازسازی مناطق سیل زده استان خوزستان جلسه ای با حمید سیلاوی فرماندار شهرستان دشت آزادگان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

جلسه بررسی روند پرداخت تسهیلات به سیل زدگان در محل فرمانداری دشت آزادگان

با حضور مهندس صالحی مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران  و مسئولین ستاد هماهنگی بازسازی مناطق سیل زده استان خوزستان جلسه ای  با حمید سیلاوی فرماندار شهرستان دشت آزادگان  در محل فرمانداری  این شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان تهران در این جلسه که علاوه بر مهندس صالحی ، مهندس جودی مدیرکل بازسازی بنیاد مسکن کشور،مهندس دهقانی رئیس ستاد هماهنگی بازسازی مناطق سیل زده خوزستان ، موسوی رئیس ستاد بازسازی بنیاد مسکن استان تهران در دشت آزادگان ، ذبیحیان مدیر عامل شرکت بنیاد بتن ایران و همچنین  سعیدعوده زاده معاون برنامه ریزی و هماهنگی امورعمرانی فرمانداری دشت آزادگان و همچنین  روسای بانک های ملی ، صادرات ، تجارت و مسکن حضور داشتند ، روند پرداخت تسهیلات خسارات منازل مسکونی سیل زدگان بررسی و در خصوص آن  بحث و تبادل نظر شد.
حمید سیلاوی فرماندار دشت آزادگان در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیران کشوری بنیاد مسکن و همچنین تلاش و همکاری مستمرمدیرکل و مسئولین  ستاد معین بنیاد مسکن استان تهران ، ضمن تاکید بر پرداخت تمامی خسارت های وارده به مردم در سریعترین وقت ممکن ، بر تکمیل این فرآیند در اسرع وقت ممکن تاکید کرد.
بنا بر این گزارش سیلاوی فرماندار دشت آزادگان در ادامه ی این جلسه خواستار این شد که  روستاهای حمود عاصی نیز جزء روستاهایی که باید تسهیلاتی برای آن در نظر گرفته شود قرار داده شود
فرماندار دشت آزادگان در ادامه سخنان خود از مدیران بانک های شهرستان خواست ضمن هماهنگی با بنیاد مسکن در تمامی امور هر چه سریعتر نسبت به پرداخت خسارت های اهالی اقدام نمایند و پرداخت تسهیلات به خسارت‌دیدگان سیل در این شهرستان را تسهیل نمایند.
شایان ذکر است تا کنون بیش از هفت هزار و سیصد باب منزل مسکونی از طرف ستاد معین بازسازی بنیاد مسکن استان تهران در دشت آزادگان جهت دریافت تسهیلات به بانک های عامل معرفی شده و تسهیلات خود را دریافت نموده اند و مبلغ تسهیلات دریافتی توسط سیل زدگان از مرز ۱۰۰۰میلیارد ریال گذشت.1398/10/01

Bookmark and Share   شماره خبر :599 تعداد بازدید :464

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload
 

Copyright © 2018 bonyadmaskan.org All rights reserved Powered By Azaranweb