OK
بنیاد مسکن تهران

 

مراسم کلنگ زنی 60 واحد مسکونی برای اقشار کم درامد شهرستان ری

این مراسم با حضور حجت الاسلام روحانی نژاد نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، مهندس صالحی مدیر کل، حجت الاسلام و المسلمین رضائی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، معاونین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تهران، مهندس مرادی مدیر بنیاد مسکن شهرستان ری، دکتر توکلی فرماندارشهرستان ری و جمعی از مقامات شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان تهران، نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در  مراسم کلنگ زنی 60 واحد مسکونی برای اقشار کم درامد با بیان اینکه در حال حاضر بنیاد مسکن حدود ۸ هزار واحد مسکونی در حال ساخت در استان تهران دارد افزود: خوشبختانه فعالیت این بنیاد در سطح استان تهران بسیار وسیع و گسترده است.

حجت الاسلام حسین روحانی نژاد گفت: بنیاد مسکن نقلاب اسلامی علاوه بر ساخت ساز در محدوه شهری و روستایی برای اقشار کم درآمد، اقدام به ارائه خدمات در حوزه صدور سند، دادن وام‌های بلاعوض و کم بهره، مقاوم سازی و بازسازی خانه‌های مسکونی نیز می‌نماید.

 

وی تاکید کرد: امیدواریم با هماهنگی و همسویی مسئولان شهری، استان، کشوری و مشارکت خیرین بتوانیم خانه های ارزان قیمت ساخته و در اختیار اقشار کم درآمد و آسیب پذیر قرار دهیم.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تهران نیز در این مراسم اظهار داشت: خوشبختانه با توجه به اینکه این زمین توسط اداره کل راه وشهرسازی در اختیار بنیاد قرار گرفته و دولتی، قیمت زمین از هزینه ساخت و ساز حذف خواهد شد.

 

مهندس صالحی افزود: مدت زمان ساخت این پروژه ۲۴ ماه است که بعد مرحله پی ریزی و اسکلت بندی ساختمان اقدام به پیش فروش واحد‌های ساختمان با در نظر گرفتن شرایط اقساط وتسهیلات برای اقشار کم در آمد از طریق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ری خواهیم کرد.


1400/02/27

Bookmark and Share   شماره خبر :784 تعداد بازدید :153

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload
 

Copyright © 2018 bonyadmaskan.org All rights reserved Powered By Azaranweb