OK
بنیاد مسکن تهران

آئین آغاز بکار بازسازی مناطق سیل زده از سیل خوزستان

با حضور مهندس عزیز اله مهدیان معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن کشور و مهندس غلامرضا صالحی مدیر کل بنیاد مسکن استان تهران آیین آغاز بکار احداث واحدهای خسارت دیده از سیل خوزستان برگزار شد.

آئین آغاز بکار بازسازی مناطق سیل زده از سیل خوزستان

با حضور مهندس عزیز اله مهدیان معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن کشور و مهندس غلامرضا صالحی مدیر کل بنیاد مسکن استان تهران  آیین آغاز بکار احداث واحدهای خسارت دیده از سیل خوزستان برگزار شد.
مهندس مهدیان معاون بازسازی و مسکن روستایی  بنیاد مسکن کشور در جریان بازدید از واحدهای مسکونی خسارت‌دیده از سیل گفت: بنیاد مسکن کشور تا بازسازی و تعمیر تمامی واحدهای خسارت‌دیده کنار مردم است.
مهندس صالحی نیز در این مراسم گفت :کار ارزیابی 42 روستا از 47 روستای آسیب دیده شهرستان دشت ازادگان به اتمام رسیده است و بیش از 2500 واحد مسکونی توسط کارشناسان ارزیاب بنیاد مسکن استان تهران مورد ارزیابی قرار گرفته اند.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان تهران این آئین در روستای بنده بیت سلیط از توابع سوسنگرد در شهرستان دشت آزادگان برگزار شد.
با انتخاب 5 استان معین برای استان خوزستان، کار کارشناسی و برآورد خسارات و تشکیل پرونده برای این واحدها رو به اتمام است و برای دریافت تسهیلات به بانک‌ها معرفی شده‌اند.


1398/03/01

Bookmark and Share   شماره خبر :493 تعداد بازدید :641

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload
 

Copyright © 2018 bonyadmaskan.org All rights reserved Powered By Azaranweb