OK
بنیاد مسکن تهران

بنیاد مسکن استان تهران به عنوان دستگاه معین بازسازی شهرستان دشت آزادگان انتخاب شد.

بنیاد مسکن استان تهران به عنوان دستگاه معین بازسازی شهرستان دشت آزادگان اعلام آمادگی نمود و بعنوان معین این شهرستان در امر بازسازی انجام وظیفه خواهد کرد.

بنیاد مسکن استان تهران به عنوان دستگاه معین بازسازی شهرستان دشت آزادگان انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان تهران، پس از وقوع سیل خسارت بار فروردین ماه در کشور و متعاقب آن آسیب‌های وارده به بخش‌های عظیمی از استان‌های لرستان، ایلام و خوزستان و انتخاب استانداری تهران به عنوان استان معین خوزستان، بنیاد مسکن استان تهران به عنوان دستگاه معین بازسازی شهرستان دشت آزادگان اعلام آمادگی نمود و بعنوان معین این شهرستان در امر بازسازی انجام وظیفه خواهد کرد.
گفتنی است که با توجه به تصمیمات به عمل آمده بنیاد مسکن استان تهران با دستور غلامرضا صالحی مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران بلافاصله ضمن اعزام تعداد زیادی از ماشین آلات سنگین خود مشتمل بر چندین دستگاه لودر، گریدر و کمپرسی و کشنده به استان خوزستان، چندین تن از کارشناسان خبره ی این بنیاد به منطقه‌ی دشت آزادگان اعزام شدند.
لازم به ذکر است که صالحی مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران از بامداد چهارشنبه بیست و هشتم فروردین ماه شخصاً در منطقه حضور  یافته و بلافاصله جلسات متعددی با فرهادی فرماندار تهران، ساعدی فرماندار شهرستان دشت آزادگان و همچنین نماینده مردم شریف این شهرستان در مجلس شورای اسلامی و نمایندگان استانداری تهران جهت هماهنگی امر بازسازی برگزار کرد.
در ادامه جلسات یاد شده عصر امروز جلسه توجیهی با دهیاران چند روستای درگیر سیل این شهرستان در محل ستاد معین بنیاد مسکن استان تهران مستقر در دشت آزادگان برگزار و در خصوص نحوه‌ی بازسازی این روستاها تبادل نظر شد.
شهرستان دشت آزادگان به مرکزیت سوسنگرد دارای ۴ شهر و پنج دهستان بوده و در شصت کیلومتری مرکز استان واقع شده است و از دیگر شهرهای مهم این شهرستان می‌توان از شهر بستان نام برد.


1398/02/01

Bookmark and Share   شماره خبر :479 تعداد بازدید :1061

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload
 

Copyright © 2018 bonyadmaskan.org All rights reserved Powered By Azaranweb