OK
بنیاد مسکن تهران

 

شهرستان دماوند نام یکی از شهرستان‌های استان تهران در ایران است. این شهرستان، منطقه‌ای سرسبز و خرم است که نام اسطوره‌ای کوه دماوند را با خود به همراه دارد.

قرار گرفتن منطقه دماوند در محل پیوستن مرزهای سه منطقه پراهمیت کشور در ایران در گذشته (ری، قومس، طبرستان) و اکنون (تهران، مازندران، سمنان) اهمیت این سامان را دو چندان کرده است. اعتدال کم‌نظیر آب و هوا، تنوع آب و هوایی منطقه، هر ساله عده زیادی گردشگر، مسافر و مهاجر را از اطراف به این شهرستان جلب می‌کند.بنابر آخرین تقسیمات کشوری، این شهرستان به ۲ بخش به نام‌های بخش مرکزی و بخش رودهن به مرکزیت شهر دماوند تقسیم می‌گردد.این شهرستان یکی از مراکز مهم کشاورزی و دامداری بوده‌است با تولیداتی همچون: سیب، گیلاس، آلبالو، گردو، سیب زمینی، خیار، زردآلو و دیگر میوه‌ها و سبزیجات.
از جاذبه‌های توریستی مهم این شهرستان می‌توان به چشمه اعلاء، برج شبلی، مسجد جامع، پیست اسکی و چشمه آبعلی، دریاچه تار و هویر، غار رودافشان، آبشار تیزاب، امامزادگان، ولیران، کوه‌ها، روستاهای اطراف و… اشاره کرد.

 
 
 
     
     
 
بنياد مسکن شهرستان دماوند
آدرس : دماوند - گيلاوند - بلوار آيت الله خامنه اي - روبروي شهرداري
شماره تلفن و نمابر : 76313636 - 76314467
کد شهرستان : 021
شماره ی نمابر: 76314466
 


 
     
     
title-leftاخبار شهرستان دماوند title-right
bg-corner

جلسه مدیر بنیاد مسکن دماوند با فرماندار

در نشست مشترک مسئولان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و راه و شهرسازی با فرماندار شهرستان دماوند پیش‌بینی سهمیه ساخت واحد مسکونی طبق طرح اقدام ملی از ۴۶۰ واحد مسکونی با دستور فرماندار به ۲۰۰۰ واحد افزایش یافت.

28 0

نشست مشترک مسئولان بنیاد مسکن و اداره اوقاف شهرستان دماوند

جهت ساماندهی اراضی وقفی و بقاع متبرکه در روستاهای بخش مرکزی دماوند نشست مشترک مسئولان بنیاد مسکن و اداره اوقاف شهرستان دماوند در محل اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان برگزار شد.

25 0

نشست مشترک مسئولان اداره ثبت اسناد و املاک با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دماوند

با حضور مهندس محسن حاجی عزیزی مدیر بنیاد مسکن شهرستان دماوند و رئیس اداره ثبت اسناد این شهرستان نشستی با رویکرد بررسی وضعیت فعلی صدور اسناد اراضی روستایی در محل اداره ثبت اسناد شهرستان برگزار شد.

30 0

نشست مسئولان بنیاد مسکن شهرستان دماوند با ریاست اداره ثبت اسناد و املاک رودهن

در نشست مسئولان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دماوند با ریاست اداره ثبت اسناد و املاک رودهن در رابطه با روند صدور سند در بخش رودهن موضوعاتی مطرح و نسبت روند صدور سند تاکید شد.

20 0

بازدید مدیر بنیاد مسکن شهرستان دماوند از روستای مهرآباد

مهندس محسن حاجی عزیزی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دماوند از روند اجرای پروژه زیرسازی، بهسازی و آسفالت معابر روستای مهرآباد بخش رودهن بازدید نمود

122 0

بازدید وزیر و استاندار تهران ازنمایشگاه دستاوردهای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

در دهه فجر انقلاب اسلامی نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در شهرستان دماوند برپا گردید

160 0

افتتاح پروژه های عمرانی در شهرستان دماوند

در چهلمین سالگرد اتقلاب شکوهمند اسلامی و در دهه فجر انقلاب ، فاز نخست بلوار اصلی روستای آیینه ورزان ، طرح هادی روستای جابان و طرح هادی روستای سربندان افتتاح و به بهره برداری رسید.

258 0
bg-corner

Copyright © 2018 bonyadmaskan.org All rights reserved Powered By Azaranweb