OK
بنیاد مسکن تهران

  شهرستان ورامين یکی از شهرستان‌های استان تهران است مرکز آن شهر ورامین است که در ۳۵ کیلومتری جنوب شرقی شهر تهران واقع شده‌است
 
شهرستان ورامین از شمال شرق به شهرستان‌های پیشوا و پاکدشت، از شمال غرب به شهرستان قرچک، از غرب به شهرستان ری، از جنوب به استان قم و از جنوب شرق و شرق به استان سمنان محدود شده است
شهرستان ورامین در جلگه صاف حاصل خیز واقع شده و محدود است از جنوب به دریاچه نمک و از مغرب به حسن‌آباد قم و از شمال به شهرستان پاکدشت و از مشرق به گرمسار منطقه ورامین که علاوه بر شهرستان ورامین شامل سه شهرستان پاکدشت و پیشوا وشهرستان قرچک می‌شود که به ترتیب در سال‌های ۱۳۷۶ و ۱۳۸۹ و ۱۳۹۱ از شهرستان ورامین جدا شدند، در طول زمان مهاجران زیادی را به خود جذب کرده که برخی از این مهاجران به دلیل‌های سیاسی کوچانده شده و برخی خود به این منطقه کوچ کرده‌اند 
 
 
     
     
 
بنياد مسکن شهرستان ورامين
آدرس : ورامين -  خيابان مجتمع ادارات - نبش خيابان کار
شماره تلفن و نمابر : 36250002 - 36276933
کد شهرستان : 021
شماره ی نمابر: 36272550
 


 
     
     
title-leftاخبار شهرستان ورامين title-right
bg-corner

جلسه شورای هماهنگی بانکها در راستای طرح نوسازی و به‌سازی بافت فرسوده روستایی استان تهران

جلسه فوق با حضور مهندس روستایی معاون بازسازی و مسکن روستایی، مهندس میرزائی مدیر بنیاد مسکن شهرستان ورامین، فرماندار شهرستان ورامین، معاونین ایشان ونمایندگان بانکها در محل فرمانداری شهرستان ورامین برگزار گردید.

345 0

بازدید فرماندار پیشوا از پروژه‌های نیمه‌تمام روستایی

حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا به همراه معاون فنی و عمرانی، بخشدار مرکزی و علیخانیان سرپرست دفتر نمایندگی بنیاد مسکن در شهرستان پیشوا از پروژه‌های نیمه‌تمام در روستاهای عسگرآباد و رودبارک بازدید کردند.

588 0

جلسه بررسی مشکلات طرح هادی روستای قشلاق جیتو

با حضور با علیرضا رشیدیان بخشدار مرکزی شهرستان قرچک و مهندس حمیدرضا میرزایی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستانهای ورامین و قرچک جلسه ای در محل بخشداری قرچک تشکیل شد.

756 0

بازدید از روستای ظهیراباد شهرستان ورامین

باحضور مهندس حمیدرضا روستایی معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن استان تهران،سرهنگ دهرویه نماینده بسیج سازندگی سپاه و مهندس میرزایی مدیر بنیاد مسکن شهرستان و ورامین و قرچک از واحدهای مسکونی فرسوده روستای ظهیر آباد ورامین بازدید شد.

1270 0

مدیر جدید بنیاد مسکن شهرستانهای ورامین و قرچک معارفه شد

با حضور مهندس علی خوئینی معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان تهران ،آیین تودیع و معارفه ی مدیران قدیم و جدید بنیاد مسکن شهرستان های ورامین و قرچک برگزار شد.

1517 0

سرپرست جدید دفتر نمایندگی بنیاد مسکن در شهرستان پیشوا معارفه شد

با حضور مهندس علی خوئینی معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان تهران ،آیین معارفه ی سرپرست جدید دفتر نمایندگی بنیاد مسکن در شهرستان پیشوا برگزار شد.

1410 0

جلسه مدیر بنیاد مسکن با شورا و دهیاران بخش جوادآباد

با حضور حیدری بخشدار جواد آباد و مهندس میرزایی مدیر بنیاد مسکن شهرستان و ورامین و قرچک و با گرامیداشت نام و یاد سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی جلسه شورای دهیاران بخش جوادآباد ورامین در محل بخشداری برگزار شد.

1057 0

جلسه مردمی تعیین تکیلف وام های روستایی بافت فرسوده

با حضور مهندس عباس علیخانیان مدیر بنیاد مسکن شهرستان ورامین و قرچک و محمدحیدری بخشدار جواد آباد و با حضور دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای ظهیر آباد شهرستان ورامین، جلسه رسیدگی به مشکلات مردم روستای یاد شده برگزار شد.

1639 0

جلسه بررسی مشکلات طرح هادی روستای داودآباد

جلسه بررسی مشکلات طرح هادی روستای داودآباد با حضور علیرضا رشیدیان بخشدار مرکزی قرچک و مهندس عباس علیخانیان مدیر بنیاد مسکن شهرستانهای قرچک و ورامین برگزار شد.

1901 0

تقدیر از مدیر بنیاد مسکن شهرستان ورامین

بهمن خطیبی فرماندار شهرستان قرچک و علیرضا رشیدیان بخشدار مرکزی این شهرستان با ارسال لوح تقدیر مشترکی از زحمات مهندس عباس علیخانیان مدیر بنیاد مسکن شهرستانهای ورامین و قرچک تقدیر نمود.

1771 0

اعطای اسناد مالکیت روستایی شهرستان قرچک

با حضور حسن بیگی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران، خطیبی فرماندار، دکتر نقوی حسینی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ،علیخانیان مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ورامین و قرچک بخشدار مرکزی و دیگر مسئولان در همایش تجلیل از شوراهای اسلامی شهر و روستاها

1778 0

آیین کلنگ زنی احداث واحد مسکونی رایگان برای خانواده های دارای دو عضو معلول

آیین کلنگ زنی احداث واحد مسکونی رایگان برای خانواده های دارای دو عضو معلول در روستای محمد آباد عربها توسط بنیاد مسکن شهرستان ورامین برگزار شد.

1592 0
bg-corner

Copyright © 2018 bonyadmaskan.org All rights reserved Powered By Azaranweb